Cannasan HARMONY, 30 kapsúl

Duševná pohoda Úľava a bolesť
Značka: Cannasan
€23 €0,80 / 1 ks
Skladom

Kapsule Cannasan HARMONY sú prírodný doplnok stravy pre podporu celkovej harmonizácie organizmu a podporu imunity.  Obsahujú konope, imelo biele a výťažok z malín. 100% prírodný produkt, bez psychotropných účinkov THC, bez umelých farbív, sladidiel a konzervačných látok vhodný aj pre vegetariánov a vegánov. Balenie obsahuje 30 kapslí.

cannasan ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsule Cannasan HARMONY sú prírodný doplnok stravy pre podporu celkovej harmonizácie organizmu  Každá pilulka obsahuje kompozitnú zmes extraktov, výluhov a hydrolátov získaných z vybraných druhov liečivých rastlín, nerozpustnej vlákniny, rastlinných olejov a konope siateho. 

Jedinečná olejobá zmes pre celkovú harmonizáciu organizmu obsahuje fullspektrum kanabinoidov z konope - CBD, CBG, CBN a ďalšie, ktoré pôsobia navzájom synergickým účinkom a ktorých pozitívne účinky sa takto navzájom zosilujú.

Okrem konope kapsule obsahujú zmes liečivých bylin: 

 • Imelo biele s preukázanými antioxidačnými účinkami a pozitivnými účinkami na imunitný a kardiovaskulárný systém.
 • Ostružina malinová napomáhá normálnej funkcii tráviaceho systému, vylučovaniu vody z tela a pôsobí pri PMS.
 • Rybezľa čierna, ktorá má pozitívny vplyv na stav kĺbov a cievnej sústavy. 
 • Morušovník čierny antioxidant, napomáhá navodiť pocit uvoľnenia a relaxácie. 
 • Orech, antioxidant, udržuje prirodzenú hladinu lipidov a glukózy v krvi, podporuje normálnu funkciu obličiek a tráviaceho traktu.  

A prírodných olejov:

 • Konopný olej - podporuje obranyschopnost, upravuje hladinu cholesterolu, udržuje normálnu hladinu glukózy v krvi, podporuje srdce a cievy, činnost kĺbov a svalov, je zdrojem omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselín.
 • Olej z hroznových jadier - obsahuje vysoký podiel antioxidantov, má antibakteriálne účinky.
 • Olej z repky olejnej – významný zdroj omega-3 a - 6 nenasytených mastných kyselín.

Cannasan obsahuje tiež vlákninu z bylin, ktorá pomáha pri tráviacich ťažkostiach a celkovej očiste organizmu. 

Cannasan se vyrába za studena, bez následnej pasterizácie a zahrievania z certifikovaného konope s obsahom do 0,2% THC a bylin vypestovaných v Českej republike. Týmto spôsobom ostávajú zachované všetky prospešné vlastnosti látok získaných z konope a bylín.100% prírodný produkt, bez psychotropných účinkov THC, bez umelých farbív, sladidiel a konzervačných látok vhodný aj pre vegetariánov a vegánov. Balenie obsahuje 30 kapslí.

 Účinky:

cannasan harmony účinky

Dávkovanie:

 • 1-2 tobolky denne zapite dostatočným množstvom tekutiny. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C. 

 Zloženie:

 • Konope siate (Cannabis sativa)
 • Konopný olej
 • Olej z hroznových jadier (Vitis vinifera)
 • Olej z repky olejnej (Brassica napus)
 • Imelo biele
 • Ostružina malinová 
 • Rybezľa čierna, 
 • Morušovník čierny 
 • Orech

UPOZORNENIE:

 • Doplnky stravy nenahrádzajú vyváženú stravu.
 • Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
 • Skladujte mimo dosah detí.
 • Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste.

cannasan vlastnosti

Upozornenie: Vyššie uvedené informácie (pripisované vlastnosti v zmysle zabránenia určitej chorobe, schopnosti liečiť ju alebo vyliečiť) nie sú podložené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EU a nemožno tieto účinky považovať za schválené lekárske účinky, ide teda o neschválené nepotvrdené tvrdenie, hoci sú prevzaté z odbornej literatúry a štúdií. Prevádzkovateľ upozorňuje, že nezodpovedá za zlé vyloženie uvedených informácií. 

Dodatočné parametre

Kategória: CBD kapsule a pastilky
Príznaky: Trávenie, Imunita, Stres, vyčerpanie a nespavosť, Psychika a duševná rovnováha, Vylučovanie, Mužské a ženské problémy
Účinok: Pomalý, Vnútorný
Hmotnosť: pod 68 kg, 68 kg - 90 kg, nad 90 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Cannasane veria, že v prírode je cesta k zdraví, životnej harmónii a spokojnosti. Veria, že ak rešpektujeme prírodu, účinná pomoc môže byť dostupná pre každého, bez chémie. Táto nezlomná viera ich v Cannasane priviedla až k výskumu Konope siatého. Po niekoľkých rokoch výskumu vyvinuli receptúry s obsahom toho najlepšieho čo konope ponúka obohatené o extrakty z ďalších liečivých bylin. Všetko pripravené tak aby to pomohlo Vám a Vašim blízkym. Pri práci sa v Cannasane držia pravidla:„Empatia s človekom, empatia s liečívými radtlinami, empatia s účinnou látkou.

CANNASAN Pro s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá sa venuje environmentálnemu výskumu rastlin s cieľom čo najlepšie poznať ich vlastnosti, a následne ich použiť pri vývoji a výrobe nových účinných látok a materiálov ako pre zdravie ľudí tak aj pre zvieratá. Výskum sa zameriava na pôsobenie rôznych rastlín v kombinácii s nepsychotropným konopím, za použitia unikátnych postupov prípravy. Receptury produktov sú zostavené s dôrazom na dosiahnutie nie len paliatívneho ale aj kuratívneho účinku. V Cannasane sa taktiež zaoberajú výskumom vzniku zdravotných problémov a na ich úrovní potom pracujú na ich riešení a odstránení. Vedeckým výskumom účinkov produktov Cannasan sa zaoberá Výskumný ústav Cannasan.  

Cannasan je jedinečná zmes z fullspektra látok obsiahnutých v konope (kanabinoidy CBD, CBG, CBN a ďalšie) a bylin založená na synergických účinkoch, kedy sa pozitívne účinky navzájom posilňujú. Predstavuje osvedčený preparát na báze konope, bez psychotropných účinkov, so štandardizovaným obsahom účinných látok, určených hlavne na liečbu chronických chorôb. 

Konope na výrobu produktov si v Cannasane pestujú na vlastných poliach v Českej republike. Týmto spôsobom vedia dohliadnúť na kvalitu od zasiatia semien až po zber úrody a vy tak viete, že kupujete prírodný produkt 100% kvality. Produkty Cannasan sú vyrobené z certifikovaných odrôd Cannabis Sativa s maximálnym obsahom THC do 0,3%, na vývoji ktorých sa podieľajú aj odborní lekári, vedci a laboratória v celej Českej republike. Všetky zložky sú prírodného charakteru, bez umelých farbív a konzervantov, bez psychotropných účinkov THC. Užívanie je vhodné aj pre vegánov a vegetariánov.