Cannasan IMUNO, 30 kapsúl

Úľava a bolesť
Značka: Cannasan
€23 €0,80 / 1 ks
Skladom

Kapsule Cannasan IMUNO sú prírodný doplnok stravy pre podporu normálnej činnosti imunitného systému, trávenia a obranyschopnosť organizmu. Obsahujú konope, šalviu lekársku a púpavu lekársku. 100% prírodný produkt, bez psychotropných účinkov THC, bez umelých farbív, sladidiel a konzervačných látok vhodný aj pre vegetariánov a vegánov. Balenie obsahuje 30 kapslí.

cannasan ikony

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsule Cannasan IMUNO sú prírodný doplnok stravy pre podporu normálnej činnosti imunitného systému. Každá pilulka obsahuje kompozitnú zmes extraktov, výluhov a hydrolátov získaných z vybraných druhov liečivých rastlín, nerozpustnej vlákniny, rastlinných olejov a konope siateho. 

Jedinečná olejobá zmes obsahuje fullspektrum kanabinoidov z konope - CBD, CBG, CBN a ďalšie, ktoré pôsobia navzájom synergickým účinkom a ktorých pozitívne účinky sa takto navzájom zosilujú.

Okrem konope, kapsule obsahujú zmes liečivých bylin: 

 • Šalvia lekárska udržuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, celkovo upokojuje a zmierňuje aj nadmerné potenie (napr. v menopauze).
 • Púpava lekárska podporuje normálnu funkciu močovej a tráviacej sústavy a žlčníka.

A prírodných olejov:

 • Konopný olej - podporuje obranyschopnost, upravuje hladinu cholesterolu, udržuje normálnu hladinu glukózy v krvi, podporuje srdce a cievy, činnost kĺbov a svalov, je zdrojem omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselín.
 • Olej z hroznových jadier - obsahuje vysoký podiel antioxidantov, má antibakteriálne účinky.
 • Olej z repky olejnej – významný zdroj omega-3 a - 6 nenasytených mastných kyselín.
 • Cannasan obsahuje jemne rozomletú vlákninu z bylin. Pomáha pri tráviacich problémoch so zápchou, a pri očiste tela.

Všetky zložky, z ktorých je Cannasan vyrobený, sú prírodného pôvodu, bez umelých látok a konzervantov s nízkým obsahom THC (do 0,2% THC). Užívánie vhodné i pre vegánov a vegetariánov.  

Účinky:

cannasan imuno učinky

Dávkovanie:

 • 1-2 tobolky denne zapite dostatočným množstvom tekutiny. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°C. 

Zloženie:

 • Konope siate (Cannabis sativa)
 • Konopný olej
 • Olej z hroznových jadier (Vitis vinifera)
 • Olej z repky olejnej (Brassica napu
 • Púpava lekárska
 • Šalvia lekárska
 • Buk lesný (Fagus sylvatica)
 • Slnečnica topinambur (Helianthus tuberosus)
 • Rybíz čierny (Ribes nigrum)

UPOZORNENIE:

 • Doplnky stravy nenahrádzajú vyváženú stravu.
 • Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
 • Skladujte mimo dosah detí.
 • Skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste.

cannasan vlastnosti

Upozornenie: Vyššie uvedené informácie (pripisované vlastnosti v zmysle zabránenia určitej chorobe, schopnosti liečiť ju alebo vyliečiť) nie sú podložené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EU a nemožno tieto účinky považovať za schválené lekárske účinky, ide teda o neschválené nepotvrdené tvrdenie, hoci sú prevzaté z odbornej literatúry a štúdií. Prevádzkovateľ upozorňuje, že nezodpovedá za zlé vyloženie uvedených informácií. 

Dodatočné parametre

Kategória: CBD kapsule a pastilky
Príznaky: Trávenie, Imunita
Účinok: Pomalý, Vnútorný
Hmotnosť: pod 68 kg, 68 kg - 90 kg, nad 90 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Cannasane veria, že v prírode je cesta k zdraví, životnej harmónii a spokojnosti. Veria, že ak rešpektujeme prírodu, účinná pomoc môže byť dostupná pre každého, bez chémie. Táto nezlomná viera ich v Cannasane priviedla až k výskumu Konope siatého. Po niekoľkých rokoch výskumu vyvinuli receptúry s obsahom toho najlepšieho čo konope ponúka obohatené o extrakty z ďalších liečivých bylin. Všetko pripravené tak aby to pomohlo Vám a Vašim blízkym. Pri práci sa v Cannasane držia pravidla:„Empatia s človekom, empatia s liečívými radtlinami, empatia s účinnou látkou.

CANNASAN Pro s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá sa venuje environmentálnemu výskumu rastlin s cieľom čo najlepšie poznať ich vlastnosti, a následne ich použiť pri vývoji a výrobe nových účinných látok a materiálov ako pre zdravie ľudí tak aj pre zvieratá. Výskum sa zameriava na pôsobenie rôznych rastlín v kombinácii s nepsychotropným konopím, za použitia unikátnych postupov prípravy. Receptury produktov sú zostavené s dôrazom na dosiahnutie nie len paliatívneho ale aj kuratívneho účinku. V Cannasane sa taktiež zaoberajú výskumom vzniku zdravotných problémov a na ich úrovní potom pracujú na ich riešení a odstránení. Vedeckým výskumom účinkov produktov Cannasan sa zaoberá Výskumný ústav Cannasan.  

Cannasan je jedinečná zmes z fullspektra látok obsiahnutých v konope (kanabinoidy CBD, CBG, CBN a ďalšie) a bylin založená na synergických účinkoch, kedy sa pozitívne účinky navzájom posilňujú. Predstavuje osvedčený preparát na báze konope, bez psychotropných účinkov, so štandardizovaným obsahom účinných látok, určených hlavne na liečbu chronických chorôb. 

Konope na výrobu produktov si v Cannasane pestujú na vlastných poliach v Českej republike. Týmto spôsobom vedia dohliadnúť na kvalitu od zasiatia semien až po zber úrody a vy tak viete, že kupujete prírodný produkt 100% kvality. Produkty Cannasan sú vyrobené z certifikovaných odrôd Cannabis Sativa s maximálnym obsahom THC do 0,3%, na vývoji ktorých sa podieľajú aj odborní lekári, vedci a laboratória v celej Českej republike. Všetky zložky sú prírodného charakteru, bez umelých farbív a konzervantov, bez psychotropných účinkov THC. Užívanie je vhodné aj pre vegánov a vegetariánov.