O nás

V roku 2013 sme založili v Košiciach ambulanciu Algmed s. r. o., zameranú na liečbu bolestí. V ambulancii pôsobia kvalifikovaní lekári v odbore anestéziológie a intenzívnej medicíny spolu s anesteziologickou sestrou. 

S liečebným potenciálom konope sme sa začali v posledných rokoch čím ďalej tým viac stretávať na odborných konferenciách. Začali sme sa preto touto problematikou zaoberať do hĺbky a zistili sme, že látky obsiahnuté v konope môžu mať celý rad pozitívnych vplyvov pri liečbe a tlmeniu bolesti. Z toho dôvodu sme sa rozhodli v roku 2019 spustiť online e-shop zameraný na kvalitné produkty s CBD.

Maximálne dbáme na kvalitu a bezpečnosť ponúkaných prípravkov. Na stránke herbonia.sk nájdete iba certifikované produkty európskeho pôvodu.

Vďaka nášmu odbornému zázemiu sme Vám nielen schopní pomôcť s výberom vhodného produktu pre Vás, ale Vám  aj poskytnúť odbornú konzultáciu.

Za vedenie ambulancie a dohliadanie vhodnosti užívania CBD olejov či iných produktov z nášho eshopu zodpovedá lekárka, zakladateľka a odborný garant MUDrDaniela Ogurčáková, ktorá je členkou Výboru spoločnosti pre liečbu bolesti. Od roku 2006 sa venuje liečeniu chronickej bolesti, ktorú rieši liečením pomocou konope.

coursera certifikat


                                 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie