O nás

V roku 2013 sme založili v Košiciach ambulanciu Algmed s. r. o., zameranú na liečbu bolestí. V ambulancii pôsobia kvalifikovaní lekári v odbore anestéziológie a intenzívnej medicíny spolu s anesteziologickou sestrou. 

S liečebným potenciálom konope sme sa začali v posledných rokoch čím ďalej tým viac stretávať na odborných konferenciách. Začali sme sa preto touto problematikou zaoberať do hĺbky a zistili sme, že látky obsiahnuté v konope môžu mať celý rad pozitívnych vplyvov pri liečbe a tlmeniu bolesti. Z toho dôvodu sme sa rozhodli v roku 2019 spustiť online e-shop zameraný na kvalitné produkty s CBD.

Maximálne dbáme na kvalitu a bezpečnosť ponúkaných prípravkov. Na stránke herbonia.sk nájdete iba certifikované produkty európskeho pôvodu.

Vďaka nášmu odbornému zázemiu sme Vám nielen schopní pomôcť s výberom vhodného produktu pre Vás, ale Vám  aj poskytnúť odbornú konzultáciu.

Za vedenie ambulancie a dohliadanie vhodnosti užívania CBD olejov či iných produktov z nášho eshopu zodpovedá lekárka, zakladateľka a odborný garant MUDrDaniela Ogurčáková, ktorá je členkou Výboru spoločnosti pre liečbu bolesti. Od roku 2006 sa venuje liečeniu chronickej bolesti, ktorú rieši liečením pomocou konope.

coursera certifikat